Dlaczego warto zamawiać taxi przez apklikację?

Kiedyś, aby zamówić taksówkę, trzeba było zadzwonić pod podany numer. Teraz nie jest to już konieczne – można zrobić to całkowicie mobilnie, przez swojego smartfona, bez potrzeby telefonowania!

Z możliwości zamówienia taksówki on-line przez smartfona korzysta obecnie coraz więcej osób. Są to przede wszystkim ludzie młodzi, którzy korzystają ze smartfonów na co dzień, ale wygodę takiego rozwiązani dostrzegają również starsi pasażerowie wyposażeni w te telefony. Trend zamawiania taksówek przez aplikację w smartfonie zapoczątkował Uber, który dostępny jest również w Polsce, w wybranych miastach. Usługa bardzo spodobała się klientom, co zauważyły korporacje taksówkarskie i obecnie także one oferują swoim klientom dostęp do specjalnych aplikacji mobilnych pozwalających na wygodne zamówienie taxi w kilka sekund.

Jak zamówić taksówkę przez aplikację?

Do skorzystania z tego rodzaju usługi przede wszystkim potrzebny będzie telefon z dostępem do internetu, a także odpowiednia aplikacja wybranej korporacji taksówkarskiej. Aplikację pobieramy i instalujemy na swoim telefonie, a następnie przechodzimy do stworzenia swojego konta użytkownika. W zależności od aplikacji podajemy wskazane dane. Wybieramy również metodę płatności, na przykład możemy podpiąć pod aplikację kartę i płacić z niej bezgotówkowo za każdy kurs. Można też często wybrać metodę standardową, czyli zapłatę gotówką w taksówce albo opłatę kartą w taxi, która wyposażona jest w terminal płatniczy.

Klikasz i taksówka już jedzie!

Zamówienie taksówki jest bardzo łatwe – wybieramy miejsce docelowe i wskazujemy na swoje położenie na mapie. Przy zamówieniu taxi można także określić dodatkowe parametry usługi na przykład rodzaj taksówki, czas przyjazdu. Gdy zatwierdzimy dyspozycję, możemy często śledzić ruch taxi w aplikacji, więc możemy przygotować się na jej dojazd bez wyczekiwania na zewnątrz. Zatem zamówienie taxi przez telefon to wygodny i szybki sposób na dojazdy. Dzięki nim łatwiejsza jest także praca na taxi w Warszawie i w innych miastach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here