Sejf na Klucze – Czy warto zainwestować?

Klucze są nieodłącznym elementem naszego życia. Zamykamy nimi domy, mieszkania, samochody, firmy i oczywiście same sejfy. Czy warto zainwestować w sejf na klucze i gdzie przechowywać klucze do sejfu?

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy

Poszczególne pomieszczenia, w których znajdują się wartościowe rzeczy, kasa z pieniędzmi, dokumenty i wszystko, co sprawia, że firma istnieje stanowi zachętę dla przestępców. Warto się przed tym chronić. Im więcej strat może przynieść kradzież, tym większe powinny być zabezpieczenia. Sejfy na klucze całkowicie ograniczają dostęp do wielu miejsc osobom postronnym i chronią dokumenty firmowe. Tu zostaje jednak kwestia wyboru. Niewielkiej firmie z pewnością wystarczy podstawowy sejf na klucz. Należy jednak pamiętać o umieszczeniu zapasowego w bezpiecznym miejscu, aby w przypadku zgubienia nadal mieć dostęp do sejfu. W przypadku dużych firm zwykły sejf może zapewnić zbyt niski poziom bezpieczeństwa. Im więcej pracowników i osób postronnych, tym większe ryzyko utraty wartościowych rzeczy i dokumentów.

Sejf do zadań specjalnych

Rozbudowane systemy sejfów umożliwiają zwiększenie bezpieczeństwa. Sejfy wrzutowe, jakie można znaleźć na przykład w sklepie https://www.hartmann-tresore.pl/sejfy/sejf-na-klucze/ umożliwiają umieszczenie w sejfie kluczy, pieniędzy i innych wartościowych rzeczy bez konieczności jego otwierania. Z pewnością sprawdzi się w miejscach, gdzie są osoby pozostające po godzinach pracy. Mogą być w formie dużego sejfu lub specjalnej szuflady. To jednak część możliwości. Technologiczne rozwiązania stworzyły program monitorujący, który z każdym zdjęciem i powieszeniem kluczy zapisuje czas wykonanej czynności. W ten sposób można stale monitorować, o których godzinach i kiedy ktoś korzystał z danego klucza.

Domowy sejf na klucze

Do domowego użytku wystarczy zwykły niewielki sejf, w którym zmieszczą się klucze do domu, samochodu, domków wypoczynkowych i innego wartościowego majątku. Można go w prosty sposób schować w wielu miejscach, a w konsekwencji zabezpieczyć przed złodziejami. Wymóg posiadania specjalistycznych sejfów jest tu całkowicie zbędny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here