darmowy hosting bez reklam

W dzisiejszych czasach mamy nieograniczone możliwości rozwijania swoich pasji dzięki dostępowi do internetu. Jeśli interesuje nas jakikolwiek temat, wystarczy, że użyjemy naszej przeglądarki i w przeciągu chwili mamy w jednym miejscu zebrane wszystkie informacje które zaspokoją naszą ciekawość. Na chwilę obecną jestem skłonny przypuszczać, że jeśli coś nie znajduje się w internecie, to po prostu nie istnieje. Wszelakie strony internetowe, darmowe blogi prowadzone przez specjalistów, czy fora internetowe pozwolą nam nauczyć dosłownie wszystkiego i to bez wychodzenia z domu.

Dlaczego więc mamy z tego nie skorzystać?

Wielokrotnie, gdy korzystamy z usług cenionych fachowców, posiadających olbrzymią wiedzę na dany temat możemy usłyszeć od nich, że są najzwyczajniej w świecie samoukami. Dochodzimy do takiego momentu, że ekipa remontowa, która wprost przepięknie wyremontuje nasze mieszkanie z dumą przyznaje, że początki ich kariery rozpoczął internet. Jak więc zostali fachowcami? Jak to się stało, że zarabiają takie duże pieniądze i jak to zrobili, że pracują przecież manualnie, a internet to tylko tekst i poradniki w formie wideo? Możemy dowiedzieć się, że w momencie, kiedy zaczynali oni przygodę z budowlanką, zaczęli do remontu swojego własnego mieszkania. przeszukując kolejne strony youtube odnaleźli poradniki dotyczące kładzenia kładzi, układania płytek, czy nawet tworzenia instalacji elektrycznych.

Pozwoliło im to przejrzeć na oczy i zobaczyć, że posiadając chociaż odrobinę chęci i zdolności manualnych, wszystko można zrobić samemu. Więc po co mają za to komuś płacić? Z biegiem czasu i po paru prostych remontach u znajomych i rodziny, stwierdzili, że są już w tym na tyle dobrzy, że mogą to robić za pieniądze. I tak właśnie zaczęła się ich przygoda. Bardziej dociekliwi zadadzą sobie pytanie, że jeżeli wszystko można w internecie znaleźć, to jak to się tam znalazło? Kto zaczął umieszczać te wszystkie potrzebne informacje i jak w ogóle działają te wszystkie strony internetowe? Otóż to proste, każda strona internetowa składa się z dwóch rzeczy, jest to domena i hosting. Domena to najprościej mówiąc nazwa naszej witryny.

serwer

Jest to nasza wizytówka, pierwsze co zobaczymy wchodząc na daną stronę. Nazwa może, choć nie musi odzwierciedlać to co możemy znaleźć na danej stronie. Cała ta treść, grafiki, wtyczki i motywy muszą być gdzieś przechowywane. Tutaj najważniejszą rolę odgrywa darmowy hosting bez reklam. Jest to nasza przestrzeń w internecie, na której będziemy przechowywać swoje wszystkie dane, czy zdjęcia. Najważniejsze to zadbać o to, żeby nasza strona podczas ładowania nie robiła tego zbyt długo. Musimy zadbać o jak najwyższą prędkość hostingu i jak najlepszą optymalizację naszej strony internetowej. Kolejnym ważnym krokiem jest brak reklam. O tyle, jeśli zdecydujemy się płacić za nasz hosting, wraz z wpłatą pieniędzy otrzymujemy go kompletnie bez reklam.

Inaczej sprawa ma się darmowych hostingów, tutaj musimy wybrać ten, który nie będzie rozpraszał naszych czytelników natarczywymi okienkami, wyskakującymi w najmniej oczekiwanym przez nas momencie. Sami wiecie jak to jest, zasiadamy do czytania interesującego nas artykułu, aż tu nagle wyskakuje nam okienko na pół ekranu. Nie dość, że skutecznie nas to rozproszyło w czytaniu, to jeszcze nie możemy znaleźć tego wiecznie schowanego przycisku do zamykania reklam. Niestety, ale większość stron internetowych przez takie praktyki traci swoich użytkowników. Nawet jeśli w przyszłości wyszukiwarka pokaże naszą stronę jako tą, która dane informacje posiada, użytkownik na pewno zdążył już zapamiętać adres naszej strony i nie będzie chętny na nią powracać.

darmowy hosting

Powoduje to, że nasza strona może, choć nie koniecznie, stracić potencjalny ruch. Nie możemy sobie na to pozwolić, bo jak wiemy strona internetowa bez odpowiedniego dziennego ruchu, po prostu staje się nieciekawa i nie przynosi nam żadnych zysków. Widząc, że na naszej witrynie nie przebywa określona ilość osób tracimy motywację do dalszego aktualizowania informacji, lub pisania postów.

A wszystko to wina jakby się mogło wcześniej wydawać niewinnych reklam. Mając na uwadze opisane czynniki, mamy jak na tacy wypisany przepis na sukces naszych witryn. Uzupełniając nasze blogi, lub strony internetowe przydatnymi treściami i posiadając hosting bez reklam, mamy wręcz pewność, że nasza witryna znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania, a użytkownicy będą bardzo chętnie do nas powracali. Wystrzegajmy się reklam, a sukces przyjdzie w swoim czasie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here