Skup maszyn masarskich

Poznaj ofertę sklepu ERY Food Machinery, gdzie skupujemy najlepsze na rynku urządzenia dla zakładów zajmujących się przetwórstwem mięsa i innej żywności. Od lat współpracujemy z najlepszymi producentami oraz wieloma firmami działającymi w tej branży. Jakie urządzenia znajdziesz w naszym asortymencie?

Mieszałki spożywcze

W naszej ofercie znajdziesz także niezwykle przydatne w każdym zakładzie zajmujący się produkcją wędlin mieszałki do mięsa używane i nowe. Jest to najwyższej jakości sprzęt od najlepszych producentów, który świetnie radzi sobie z różnego rodzaju farszem i mięsem. Zdecydowanie przyspieszają one wszystkie procesy produkcyjne, dzięki doskonałej wydajności, a wykorzystanie najwyższej klasy materiałów i podzespołów sprawia, że jest to sprzęt na długie lata.

Znajdziesz u nas także wyspecjalizowane mieszałki spożywcze, przeznaczone do mieszania ciast, sosów, warzyw, surówek, serów. Sprawdź pełną ofertę i dobierz model dostosowany gabarytami oraz mocą do specyfiki Twojej firmy. 

Nadziewarki próżniowe

Proste w obsłudze, niezawodne i zapewniające wysoką precyzję – takie są nadziewarki próżniowe znanych producentów takich jak Handtmann, Dadaux czy Vemag, które są w stanie działać nawet z bardzo trudnymi produktami. Wybieramy do naszej oferty maszyny o zróżnicowanych parametrach, co pozwoli wybrać model dopasowany do potrzeb zakładu – niezależnie czy jest to wielka hala produkcyjna, czy mały sklep mięsny.

Wilki masarskie

Wilki masarskie doskonale sprawdzają nie tylko w zakładach przetwórstwa mięsnego, ale również w sklepach, lokalach gastronomicznych, firmach cateringowych czy przetwórniach garmażeryjnych. Przeznaczony jest do rozdrabniania wszelkiego rodzaju mięs zapewniając im odpowiednią gradację i strukturę. Dostępne w naszym sklepie wyposażenie to sprzęt bardzo trwały, odporny na uszkodzenia i działanie czynników szkodliwych.

To tylko kilka przykładów maszyn jakie przygotowaliśmy dla właścicieli zakładów produkcyjnych, lokali gastronomicznych czy sklepów. Odwiedź stronę ERY Food Machinery i poszukaj urządzenia które spełnia Twoje wymagania. Wybieramy wyłącznie najlepszy sprzęt, dlatego nie musisz martwić się o jakość. Pozyskany przez nas sprzęt przechodzi szczegółową kontrolę i jest poddawany regularnym przeglądom, tak, aby podczas sprzedaży był w doskonałej kondycji.

Masz jakieś pytania odnośnie do konkretnej maszyny? Interesują Cię szczegóły przeprowadzania transakcji? Odezwij się do nas – z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz wykorzystamy naszą wiedzę, aby doradzić Ci jak najlepsze rozwiązanie. Prowadzimy nasz skup maszyn masarskich

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here