impreza intergracyjna

Integrowanie się pracowników jest bardzo ważne. Zgrany zespół jest dzisiaj na wagę złota, dlatego pracodawca powinien zadbać o to, żeby tych ludzi połączyć.  Można zorganizować różnego rodzaju imprezy integracyjne w Kielcach, które na pewno pomogą. Taka impreza to również okazja do tego, żeby wyłonić lidera z grupy. Można powiedzieć, że mamy wiele dobrego z jednej imprezy mogącej trwać kilka godzin, albo nawet kilka dni. Wszystko będzie zależne od tego, co konkretnie się organizuje. Takie imprezy im częściej są organizowane tym lepsze są z tego efekty.

Wyjazd w teren

Można zorganizować imprezę integracyjną i wykorzystać do tego prawdzie samochody terenowe. Off Road to niesamowita przygoda. Jest to ciężka przeprawa związana nie tylko z siedzeniem w samochodzie, ale również z odkopywaniem go z błota i wieloma zadaniami. Jest stres, adrenalina, ale co ważne jest bardzo dobra zabawa. Wyprawa może być na zamkniętym terenie gdzie wszystko jest dokładnie przygotowane. Podczas jazdy trzeba wykonać wiele zadań i trzeba współpracować ze sobą. To, dlatego jest to naprawdę bardzo dobry pomysł. Trzeba się tylko liczyć z tym, że czyści z takiej wyprawy na pewno nie wrócimy, ale na pewno warto zaryzykować.  Jeśli jesteśmy przy temacie brudzenia się to na pewno biegu survivalowe to będzie coś, czym warto się zainteresować. Wybierzemy się na przygodę życia gdzie będzie mega ekstremalnie.

Nie każdy się do takich biegów nadaje, dlatego trzeba sprawdzić czy pracownicy w firmie to osoby, które są aktywne i spędzają czas jeżdżąc i ruszając się czy to osoby zza biurka niemające z ruchem nic wspólnego? Trzeba to sprawdzić, bo to sport ekstremalny, co oznacza, że będzie czasami trzeba robić coś ponad swoje siły.  Jeśli wiemy, że pracownicy nie bardzo chcą się brudzić to można po postu zorganizować zwykły bieg. Może być na kilka kilometrów z różnymi atrakcjami. Sport to zdrowie, dlatego każdy powinien się ruszać. My możemy to wykorzystać organizując jakiś rajd czy to ulicami miast czy to po jakiś wyjątkowych i niepowtarzalnych miejscach. Idealnie się do takich rajdów nadają góry.

Impreza na strzelnicy

Dawniej było mocno popularne korzystanie z paintballu, ale dzisiaj taka atrakcja jest mniej popularna. To nie oznacza, że mamy całkowicie rezygnować ze strzelania. My możemy pójść o krok dalej i pojechać na strzelnice. Tak na prawdziwą strzelnicę gdzie do ręki dostaniemy prawdziwą broń. Strzelnica jest bardzo dobrze przygotowana, co oznacza, że będzie można tam skorzystać z wielu rodzajów broni produkowanych na całym świecie. Na strzelnicy nie ma udawania tam jest ostra amunicja, dlatego trzeba uważać, co się robi.  Takie zajęcia organizowane są na profesjonalnych atestowanych strzelnicach wyposażonych we wszystko, co jest w stanie wpłynąć na bezpieczeństwo.

Polskie prawo ma sporo restrykcji z tym związanych, ale strzelnica organizująca takie imprezy wie jak to wszystko spełnić.  Każdy uczestnik zapozna się z bronią i całym wyposażeniem. Dowie się ja należy się na strzelnicy zachowywać, żeby sobie i innym nie zrobić krzywdy. Bez problemów można będzie sprawdzić jak strzela się z broni długiej i krótkiej. Dla wszystkich osób uczestniczących w takiej zabawie będzie to niesamowite przeżycie. Ile osób strzelało z prawdziwej broni? Mało, kto miał taką okazję, dlatego warto zorganizować pracownikom właśnie taką imprezę integracyjną.

Scenariusz imprezy integracyjnej

Każdą imprezę integracyjną można będzie w indywidualny sposób dopasować do potrzeb pracowników. Wszystko zależne będzie od tego, komu dajemy tworzyć scenariusz. Pomysłów jest bardzo dużo. Może to być zwykła zabawa jak i poważna wyprawa dla bardzo wytrzymałych osób. Czasami warto zaryzykować i wybrać taki rodzaj wyjazdu, jaki kompletne nie pasuje do ludzi, jacy mają tam być. Niech te osoby zmienią coś w swoim życiu i niech spróbują czegoś, na co same nigdy by się nie zdecydowały. Wtedy taka impreza ma jeszcze większy sens. Jeśli można przełamać strach przed wysokością czy wodą to jak najbardziej to się opłaca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here