Projektowanie etui dla każdego

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój smartfon niepowtarzalnym pokrowcem, skorzystaj z internetowego kreatora etui, przygotuj własny projekt i złóż zamówienie na jego realizację. Projektowanie etui od podstaw to prosty proces, do którego nie potrzeba żadnej specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Kreator poprowadzi każdego krok po kroku, dając możliwość przygotowania oryginalnej nakładki na telefon ze zdjęcia lub dostępnej grafiki.

Od czego zacząć?

Po pierwsze, należy znaleźć firmę, która oferuje możliwość samodzielnego projektowania etui i udostępnia gotowe narzędzie w formie przystępnego w obsłudze kreatora internetowego. Kreator krok po kroku powinien prowadzić przez kolejne etapy projektu, aż do momentu jego finalizacji i zatwierdzenia. Po zatwierdzeniu projektu jest on przekazywany do realizacji. Na tym etapie przy pomocy nowoczesnych technik poligraficznych na powierzchnię etui zostaje nadrukowany wybrany przez użytkownika obraz – zdjęcie lub grafika. Jeśli zależy Ci na otrzymaniu unikalnego pokrowca, wcześniej przygotuj sobie zdjęcia, które następnie wgrasz do kreatora i umieścisz w określonych punktach pokrowca, zgodnie z wybranym szablonem. Projektowanie etui z pomocą kreatora jest niezwykle intuicyjne i cały proces zajmuje zaledwie kilka chwil, zwłaszcza jeśli już wcześniej przygotowaliśmy sobie interesujące nas zdjęcia.

Szablony i gotowe grafiki

Większość kreatorów przeznaczonych do projektowania kejsów zapewnia dostęp do kilku szablonów. Każdy szablon pozwala umieścić na powierzchni etui określoną liczbę zdjęć lub grafik. Szablon dzieli powierzchnię etui na kilka pól różnej wielkości, na które następnie nanosimy wybrane przez siebie fotografie lub dostępne w systemie grafiki. Oczywiście można wybrać szablon tylko z jednym polem, wówczas powierzchnię elastycznej nakładki ozdobi jedno zdjęcie czy grafika. Jeśli nie interesuje Cię projektowanie etui ze zdjęcia, zamiast wgrywania własnych fotografii, istnieje możliwość skorzystania z gotowych grafik. Większość kreatorów zapewnia dostęp do rozbudowanej biblioteki składającej się z wielu grafik podzielonych na kilka-kilkanaście kategorii tematycznych.

Samodzielne zaprojektowane etui to sposób na stworzenie niezwykle osobistej obudowy na telefon, na nadanie mu bardziej prywatnego, a tym samym unikalnego charakteru. Dzięki kreatorom tworzenie indywidualnych projektów jest niezwykle proste i co warte podkreślenia, cena samodzielnie przygotowanego pokrowca znacząco nie odbiega od cen standardowych kejsów wykonanych w elastycznego TPU czy sylikonu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here